O Nas

MAZUR – SKY to niewielka rodzinna firma istniejąca na polskim rynku od kilku lat zajmująca się wykonywaniem lotów balonem na ogrzane powietrze przez cały rok!!! Naszą specjalnością są loty zaręczynowe i loty balonem od 2 do 4 osób, a loty wykonujemy na Mazurach z okolic Rynu, Mrągowa, Mikołajek, Giżycka i Kętrzyna (w zależności od kierunku wiatru w danym dniu). Swoją bazę balonową mamy w niewielkiej ale malowniczej wsi Krzyżany na Mazurach, nieopodal Rynu.

Aby móc zgodnie z prawem wykonywać dla Państwa komercyjne loty balonem nasza firma uzyskała Certyfikat przewoźnika lotniczego AOC – Air Operator Certificate. Poniżej przedstawiamy decyzję Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC), która mówi że nasza firma spełnia warunki i wymagania dotyczące wykonywania przewozów lotniczych i jest zdolną do bezpiecznego wykonywania działalności lotniczej określonej w Certyfikacie AOC.Decyzja o AOC1Decyzja o AOC2Certyfikat AOC

Jednocześnie przedstawiamy link do strony z aktualnym wykazem posiadaczy certyfikatu przewoźnika lotniczego AOC, który widnieje na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego.