Rezerwacja lotu

Szanowni Państwo, aby dokonać rezerwacji lotu prosimy o podanie w mailu (mazur-sky@wp.pl) poniższych danych:

  1. Imiona i Nazwiska uczestników lotu – dane niezbędne do dokumentacji lotu i wystawienia pamiątkowych dyplomów;
  2. Wagi każdego uczestnika lotu oddzielnie – dane potrzebne do dokumentacji lotu;
  3. Termin lotu – najlepiej zarezerwować sobie kilka dni z uwagi na to że nie zawszę są dobre/ bezpieczne warunki pogodowe do wykonania lotu;
  4. Numer telefonu kontaktowego do jednego z uczestników lotu aby pilot na 1 – 2 dni przed planowanym terminem lotu mógł skontaktować się z Państwem i ustalić miejsce, godzinę spotkania oraz przekazać informacje odnoście warunków pogodowych i szans na realizację lotu.

Nie pobieramy przedpłat ani zaliczek, tak aby Państwo mieli pewność, że nie zostaniecie oszukani! Płatności dokonują Państwo dopiero po wykonaniu przez naszą firmę lotu/ usługi. Wystawiamy po locie paragon lub fakturę. Może się tak zdarzyć, że zarezerwujecie Państwo lot np. dla 4 osób a na umówione miejsce startu stawi się np. tylko dwie osoby, w związku z tym informujemy że opłata za lot pobierana jest za tyle osób na ile był zarezerwowany/ zadeklarowany lot.

Bardzo Prosimy Państwa o jak najszybsze poinformowanie nas jeśli chcecie Państwo zmienić termin rezerwacji lotu lub jeśli zupełnie rezygnujecie Państwo z lotu – ułatwi nam to planowanie lotów i nie będzie blokowało terminu dla innych chętnych!!!