Oferta

1

1. Swobodny lot balonem.

Jak to jest zobaczyć świat z góry? Jak to jest widzieć uliczki miast, lasy, łąki i jeziora z lotu ptaka? Jak to jest „dotknąć nieba”? Można znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań lecąc balonem. Lot balonem zapamiętacie Państwo jako fantastyczną przygodę i niezapomniane widoki zapierające dech w piersiach. Balon unosi się spokojnie, powoli a przed Państwem roztaczają się przepiękne krajobrazy Warmii i Mazur. Lecąc balonem możemy zobaczyć dziką zwierzynę, polecieć nad jeziorem czy lasem a czasami nawet „dotknąć” obłoków. Loty balonem organizowane są rankiem lub późnym popołudniem można by nawet rzec, że loty balonem odbywają się o wschodzie i zachodzie słońca. Loty odbywają się gdy prędkość wiatru jest poniżej 5 m/s oraz gdy nie ma mgieł, deszczu czy burzy. Powitanie lub pożegnanie dnia nad piękną krainą Wielkich Jezior Mazurskich jest niepowtarzalnym przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Lot trwa zazwyczaj od 45 do 60 minut i odbywać się może z okolic Rynu, Mrągowa, Mikołajek, Kętrzyna czy Giżycka. Zawsze lot balonem poprzedzony jest szkoleniem z zasad bezpieczeństwa w czasie lotu i przy lądowaniu. Następnie balon przygotowywany jest do startu, tzn. trwa „stawianie” balonu, później goście zajmują miejsca w koszu i zaczyna się przygoda. Lot kończy się w nieznanym przygodnym miejscu (zgodnie z kierunkiem wiatru) i po wspólnym pakowaniu balonu goście odwożeni są w miejsce startu balonu lub w miejsce zakwaterowania. Lot balonem na ogrzane powietrze może być udanym i nietypowym miejscem zaręczyn, ślubów czy ekskluzywną niespodzianką dla najbliższych i przyjaciół.


2. Lot zaręczynowy.

Mówi się że miłość dodaje skrzydeł, a zakochani unoszą się nad ziemią.Za sprawą naszego balonu zakochani mogą unieść się nad ziemią dosłownie i tam wysoko w obłokach mogą wyznać sobie miłość. Mówi się że nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie. Zaręczyny to początek niesienia miłości razem przez życie. Zaręczyny są również szczególnym momentem w życiu zakochanych, jest to chwila podniosła wiec warto żeby i miejsce było szczególne. Lot widokowy balonem w trakcie którego dochodzi do zaręczyn jest wyjątkowy i zasługuje na specjalną oprawę. W związku z tym staramy się pomóc przyszłemu Narzeczonemu lub przyszłej Narzeczonej (bo oświadczyć się może nie tylko mężczyzna ale i kobieta 🙂 ) wybrać właściwą formę i oprawę tego szczególnego momentu, spełnić marzenia a jednocześnie sprawić by był przyjemny i bezpieczny. Trudno jest nam opisać jak wyglądają zaręczyny w balonie ponieważ każde zaręczyny są inne i wyjątkowe, niektórzy może chcieliby zaskoczyć swoją drugą połówkę wiec jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami.


3. Lot balonem na uwięzi.

Lot balonem na uwięzi to kilkuminutowy lot balonem, który wznosi się na wysokość 30 do 50 metrów. Balon przywiązany jest na przykład do pobliskich drzew  i do samochodów. W trakcie takich lotów mogą Państwo podziwiać pobliską okolicę i „zarazić się” pasją do latania. Tego typu loty są świetnym urozmaiceniem imprez grupowych takich jak szkolenia czy konferencje oraz różnego rodzaju festynów, targów itp.Loty balonem na uwięzi organizowane są dla większych grup osób (od ok 30 do ponad 100 osób). Tak to wygląda w dużym skrócie :